• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Trīskāršās paketes iestrāde pvc logos

Trīskāršās paketes iestrāde pvc logos

   Gandrīz katram Mums mājās ir kāds vecāks vai jaunāks pvc logs uz kuru jau ar vienu aci skatamies ka tas būtu jālauž ārā un jāliek jauns. Pvc logu vēsture Latvijā nav nemaz tik sena, pirmsākumi meklējami vairāk kā pirms 30 gadiem. Viena no pvc loga galvenājām lietām ir tur iemontētā stikla pakete, kura siltina mums telpu. Vairāk kā 10-15 gadus atpakaļ stikla paketes tiks ražotas vai nu vispār bez selektīva stikla vai arī ar to saucamo K stiklu, līdz ar to viņu efektivitāte bija ļoti maza 2.0-3.0 UW.
   Mēs piedāvājam šajos logs iestrādāt jau mūsdienīgu trīskāršu stikla paketi, to iespējams iestrādāt vecajos REHAU, VEKA, KABE un citu ražotāju logos, bet ne visos profilos. Jauno paketi var iestrādāt ar 36 -46 mm biezumu un kopējo UW vērtību līdz pat 0.5 UW, līdz ar to varam panākt, ka jaunais stikls būs līdz pat 4 reizēm siltāks nekā vecais un arī skaņas izolācija krietni tiks uzlabota, kas īpaši pilsētās dzīvojošajos rajonos ir svarīgi.
   Arī kondensāta veidošanās uz vecajām stikla paketēm ir ļoti izplatīta lieta, it sevišķi ziemas vēsajos periodos, arī šī stikla iestrāde šo problēmu samazina 80-90 %, uzlabojas mikro klimats telpās un samazinot sēnītes veidošanos ap logu ailēm.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.