• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

Par mums

SIA MJ LOGI kompānija tirgū pastāv jau vairāk kā 12 gadus. Mūsu kolektīvs jau ir izaudzis vairāk kā 20 darbinieku liels. Ar prieku varam teikt, ka visa Mūsu gatavā produkcija  ir ražota tieši LATVIJĀ. Pie Mums var braukt uz vietas visu apskatīt un redzēt ka tieši Jūsu logs vai durvis tiek ražotas te, nevis ievestas no Polijas vai Turcijas. Firmai ir 4 pamata nozares, kuras visas ir ļoti cieši viena ar otru saistītas:

1. PVC logu, durvju, bīdāmo sistēmu izgatavošana no rehau profiliem.

2. PVC logu, durvju montāža.

3. Stikla pakešu izgatavošana un montāža.

4. Visa veida logu un durvju remonta un apkopes darbi.

PVC logus un durvis ražojam no vācu firmas REHAU sistēmas, kas ir viena no kvalitatīvākajām un vadošajām profilu sistēmām pasaulē. Aizvien vairāk klientu pieprasa tieši logus un durvis ar augstu energo efektivitātes rādītāju , ko tieši REHAU GENEO un SYNEGO sistēmas var sniegt Mūsu potenciālajiem klientiem.

Mūsdienās aizvien lielāka loma tiek uzsvērta energo efektīvām lietām. To var arī attiecināt uz logu nosiltināšanu ar energo efektīvām paketēm un blīvējumiem, un pareizu logu montāžu, kas ļaus Jums ilgtermiņā ietaupīt uz apkures izmaksām, un paaugstina dzīves komfortu. Ne vienmēr vecais logs ir jāmaina uz jaunu logu, SIA MJ LOGI piedāvā arī ļoti kvalitatīvu un plašu logu remontu un siltināšanu.

Piedāvājam praktiski visu, kas saistīts ar logu remontu, apkopi un modernizāciju, tai skaitā: stikla pakešu maiņu, logu regulēšanu, blīvējumu maiņu, furnitūra maiņu, logu hermetizāciju, insektu sietu uzstādīšanu, drošības furnitūras iestrādi, Holz plus alumīniju uzstādīšanu, logu restaurāciju, verama loga iestrāde neveramā logā, nestandarta risinājumi, u.c.

SIA MJ Logi jau vairākus gadus sadarbojas ar daudziem namīpašuma apsaimniekotājiem un logu ražotāju firmām visā Latvijā, kā arī reģionos. Vienmēr cenšamies atrast kompromisu pēc klienta iespējām gan materiālu izvēlē, gan cenu izmaksās. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu klientu loks ar katru gadu tikai pieaug, tas viss pateicoties mūsu kvalitātei un abpusēji veiksmīgai sadarbībai ar klientu.

Mūsu mājas lapā visus piedāvātos pakalpojumus un furnitūras lietas centāmies aprakstīt vieglā saprotamā valodā bez kādiem sarežģītiem grafikiem, lielām tabulām un gariem tekstiem ar nesaprotamiem un svešiem vārdiem ikdienas pakalpojuma vai preces patērētajam. Daudzas lietas un defektus centāmies parādīt un atspoguļot bildēs, lai vizuāli būtu skaidrs kādas situācijas Mūsu komanda ir spējīga atrisināt un saremontēt.

Ceram, ka ikviens, Mūsu mājas lapas apmeklētājas, būs atradis sev noderīgu informāciju vai pakalpojuma veidu, kas tuvā vai tālāka laika posmā varētu noderēt un ko Mūsu kompānija MJ LOGI varētu Jums sniegt. Ja, tomēr, neesiet atraduši sev interesējošu jautājumu vai problēmas risinājuma aprakstu , lūgums rakstīt Mums uz e pastu logu-remonts@inbox.lv, centīsimies Jums atbildēt maksimāli īsā laikā.

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image
0%+
Energoefektivāte
0
Profesionālu darbinieku
0+
Pieredze
0+
Apmierinātu klientu