• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Stikla paketes

Ražots Latvijā

STIKLA PAKEŠU RAŽOŠANA

Mūsu  kompānija tepat LATVIJĀ veic mazu apjomu, bet ĻOTI ĀTRU  pilna cikla stikla pakešu izgatavošanu un arī montāžu. Specializējamies uz individuālu un ātru apkalpošanu. Strādājam ar firmas AGC un PILKINGTON stikla piegādātājiem. Mūsu klienti pamatā  ir mazas galdniecības,  dažādi  logu ražotāji, ēku apsaimniekotāji, vasaras māju ražotāji un privātpersonas.

Ja klientam ir nepieciešama steidzama stikla pakete viņš var droši braukt pie Mums uz ražotni, un Mēs to uzražosim 1h laikā, protams pirms tam saskaņojot izmaksas un laiku ar ražošanas vadītāju attālināti.
Slēdzam arī pastāvīgus sadarbības līgumus un veicam produkcijas piegādi un vajadzīgo adresi. Ražošanā izmantojam divkomponentu POLISULFĪDA hermētiķi, SILIKONA hermētiķi, kā arī tā saukto HOT MELT karsto līmi, kas ļauj paketi transportēt un uzstādīt jau pēc 30 min no izgatavošanas brīža.

Pieejams uz  vietas Mūsu noliktavā plašs klāsts ar dažādu biezumu stikliem (3mm; 4mm; 6mm; 8mm) kā arī liels stikla veida klāsts (Selektīvs ar mīksto pārklājumu, tonēts, dekoratīvi, Tripleks drošības, armēts, saules atstarojoši, stikli ar struktūru, krāsaini stikli u.c.). Iespējams pasūtīt arī rūdītas stikla paketes, to izgatavošanas termiņš 2-4 nedēļas.
Veicam nestandarta formas stikla pakešu izgatavošanu (arka, trapece, pilnīgi apaļa figūra, trīsstūris, stikls ar caurumu ventilācijas vai kondicioniera trubas izvadam u.c.).

Speciāla iekārta ļauj skaisti izvalcēt stikla rāmīti, lai Mēs varētu uzražot nestandarta formas stikla paketes un tās izskatītos mūsdienīgi.

Ražošanā pamatā izmantojam CHROMATECH ULTRA siltās starplikas, kas ir populārākās un vienas no kvalitatīvākajām Eiropā un Latvijā. Šis materiāls uzlabo stikla paketes siltuma īpašības, uz logiem mazāk veidojas kondensāts.  Ir pieejamas dažādās krāsās (Gaiši pelēks Ral 7035, Melns Ral 9004, Pelēks Ral  7040 u.c citas uz pasūtījumu)  un izmēros (6mm-24mm). Mūsu noliktavā  lielais klāsts silto starpliku ļauj izgatavot stikla paketes ar kopējo biezumu sākot ar 12mm līdz pat 70mm. Ir pieejamas arī vecā tipa sudraba krāsas alumīnija starplikas no PROFILGLASS ražotāja  6mm – 27mm platas.

Pašlaik viss populārākās un nu jau varētu tiek ka par mūsdienu standartu sāk palikt paketes ar  trīs  stikliem, kam ir ļoti augsta UW vērtība pat 0.5 Ug. Noteikti neiesakām vairs likt plānās vienkameru stikla paketes, jo tām siltuma vērtība ir ļoti vāja un uz tiem vairāk veidojas kondensāts, arī skaņas izolācija šīm paketēm būs ļoti švaka. Ilgtermiņā silta un kvalitatīva stikla pakete Jums ieekonomēs naudu uz apkures izmaksām un ļaus dzīvot komfortā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu stikla pakešu izgatavošanai:

Kārlis Ķergalvis

STIKLA PAKEŠU RAŽOŠANAS MENEDŽERIS

+ 371 29760238

Stikla pakešu ražošana un piegāde

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.