• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Termogrāfija

Termogrāfija

Termogrāfija ir metode, ar kuras palīdzību iespējams noteikt objektu virsmas temperatūras sadalījumu, pārveidojot objektu izstaroto infrasarkano starojumu krāsu attēlā jeb termogrammā.  

Termogrāfiskā analīze var dot pašas ēkas, logu vai durvju kvalitatīvu novērtējumu, pati metode ir balstīta uz ķermeņu (logu un sienu) izstarotā infrasarkanā starojuma mērījumiem. Termogrāfiju vēlams veikt gada vēsajā periodā, kad sākas apkures sezona un ir lielāka temperatūras starpība starp iekšu un āru, vēlamā temperatūras starpība ir vismaz 14 grādi.  

Ja klientam veicam jau kādus remonta darbus, varēsim veikt termogrāfiju pirms darbu veikšanas un pēc darbu veikšanas, kas viss labāk klientam parādīs darba rezultātu, salīdzinājumu un ieguvumu attiecīgo darbu paveicot. Veicot pārbaudi, uz vietas klientam, uzreiz pēc mērījumiem, bildes un rādījumi tiek nodoti viņa īpašumā (ar USB kabeli pārlādējot datus no Mūsu ierīces uz klienta datora).

Piedāvājam logu un durvju pārbaudi ar kvalitatīvu profesionālu termogrāfu FLIR 6 modeli. Ir lietas, ko logiem un durvīm ir iespējams pārbaudīt bez termogrāfa palīdzības, lai noteiktu siltuma zuduma vietas, kuras parasti ir logu blīvējumi, konstrukciju savienojumi. Bet noteikt cik kvalitatīvi logs ir iemontēts, vai ir sapūstas pietiekami daudz montāžas putas un vai logu ailes ir nosiltinātas un cik silta ir pati stikla pakete, to pārbaudīt nebojājot loga ailes var tikai veicot TERMOGRĀFIJU. Piedāvājam veikt arī visas ēkas pilnu sienu un jumta daļas siltuma zudumu novērtējumu un vājo vietu atrašanu pa kurām mājā ienāk vēsums.

Ziemas periodam sākoties termogrāfijas izmaksas ar Mūsu konsultantiem vajag saskaņot individuāli pēc konkrētā darba apjoma lieluma, sarežģītības un  objekta adreses Latvijā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par termogrāfijas pakalpojumu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.