• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

OL 90 Geze logu pārvadi

OL 90 Geze logu pārvadi

   Veramie logi atrodas dažādos augstumos no grīdas un līdz ar to bieži ir grūti sasniedzami, lai ar roku varētu ērti tos atvērt. Kā piemērs tam ir kāpņu telpas, pasākumu halles, sporta zāles, ziemas dārzi, ražošanas angāri un citu telpu logi, kas var atrasties pat vairākus metrus no zemes. Lai šādus logus atverot nevajadzētu izmantot saliekamās kāpnes vai kādus citus paaugstinājumus, tam visam ir labs risinājums.
   Lai varētu ērti atvērt šāda veida logus, mēs piedāvājam GEZE firmas OL 90 stūra pārvada mehānismus, kurus var uzstādīt jau esošajiem logiem (koka, pvc un alumīnija).
   Mehānismi ir gan ar rokturi, gan ar kurbuli. Arī krāsu izvēle ir dažāda un to var pieskaņot pie loga vai sienas krāsas. Šādu mehānismu uzstādīšanas iespējas ir ļoti lielas, tos iespējams uzstādīt pat tā, ka to var atvērt no blakus telpas. Šo mehānismu uzstādīšanai bieži vien ir nepieciešamas stalažas vai pacēlājs, ko mūsu firmas pārstāvji nodrošina, ja tas ir vajadzīgs darba procesā.
   Ļoti svarīgi ir ievērot pareizu darba drošību veicot šāda veida darbus augstu no zemes. Ir arī tādas situācijas, ka nedaudz nākas pārveidot logu mehānismus, lai tam eņģes būtu pareizā vietā un logam varētu pievienot šo OL 90 mehānismu. Reizēm klienti prasa iestrādāt neverama loga vietā veramu, tad papildus aprīkojam to ar šiem GEZE mehānismiem.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.