• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Trīskāršās paketes iestrāde koka logos

Trīskāršās paketes iestrāde koka logos

   Ne tikai veciem pvc logiem, bet arī vecajiem koka pakešu logiem ir iespējams iestrādāt jaunu ļoti efektīvu trīskāršo stikla paketi esošājā konstrukcijā nemainot rāmi un nebojājot loga ailes. Esošajos koka pakešu logos, kuriem rāmja biezums ir 68mm var iestrādāt trīskāršo paketi ar 36mm kopējo biezumu un uw vērtību 0,6 Ug. Ja uz esošajām vecajām stikla paketēm kondensējas ļoti liels mitruma daudzums, vai arī tā iekšēji svīst ciet un starp stikliem ir viegla dūmaka, tad ieliekot jaunu paketi mēs par 95% uzlabosim esošā situāciju ar mitrumu un siltumu telpā.
   Montāža balstās uz to,ka tiek apfrēzēta esošā stikla līste, lai pietiktu vieta jaunai biezākai stikla paketei, vizuāli loga izskats netiek mainīts. Visu šo stikla pakešu iestrādi mūsu meistari veic pie klienta uz vietas objektā, līdz ar to nav jāņem ārā loga rāmji un jāved tie uz ražotni, tas ir ļoti liels plus un ar to ir mazāk apgrūtinājumi klientam.
   Tikai laba stikla pakešu izvēle no kvalitatīva ražotāja un pareiza to iestrāde konstrukcijā dos vēlamo rezultātu un siltumu telpā. Koka logiem iestrādājot stikla paketes ir ļoti svarīgi tās akurāti nohermetizēt ar silikona hermētiķi no telpas iekšpuses un ārpuses. Mūsu meistari izmanto tikai labākos silikonus no vācu firmas REMMERS, klientam atliek tikai izvēlēties sev tīkamu krāsas toni. Mēs sadarbojamies ar diviem vadošajiem stikla pakešu ražotājiem Latvijā STIKLA CENTRS un TRANSPERENCE, kas savā ražošanas procesā izmantos kavalitatīvus materiālus un moderanas apstrādes iekārtas.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.