• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Steidzama pakešu maiņa

Steidzama pakešu maiņa

Piedāvājam steidzamu SOS stikla pakešu nomērīšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu 24/07 bez brīvdienām. Ja ir situācija, kad ir vajadzīgs nekavējoties uzstādīt izsistu paketi veikalam vai, piemēram, apzagtam dzīvoklim, vai arī ziemas laikā gadījies izsist stiklu dzīvoklim, vai privātmājai, vai arī jumta logam un negribas salt, varam darbus veikt dienas laikā un stikls Jums būs ielikts ar garantiju. Ļoti bieži darbus nākas veikt sestdienās, svētdienās un svētku dienās, jo tieši šajās dienās parasti notiek lielākās zādzības un negadījumi.

Ļoti bieži mūs izvēlas veikali, kafejnīcas, benzīntanki, kā arī ēku apsaimniekotāji un apdrošināšanas kompānijas, jo viņi zina, ka mēs savu solīto izdarām, un paketes dienas laikā būs uzstādītas. Paketi varam nomērīt, izgatavot un uzstādīt 3h laikā Rīga un Pierīgas teritorijā, bet strādājam arī pa visu Latviju.

Ir gadījumi, kad ir vajadzīgs specifisks stikls, kas uz vietas noliktavā nav, tad mēs varam piedāvāt uzstādīt pagaidu materiālu vai pagaidu vienkāršu paketi izsistās paketes vietā, kamēr tiks piegādāts vajadzīgais materiāls un Jūs tikmēr varētu strādāt un dzīvot komfortā.

Viss kas Jums ir jādara ir pēc iespējas ātrāk ar Mums jāsazinās (tel: 29361149) , lai mūsu menedžeri varētu saskaņot darba izmaksas un montieru komanda nekavējoties sākt darba izpildi.

Daudzo gadu pieredze rāda, ka šajā jomā esam ātrākie Latvijā, par to liecina Mūsu darbi.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.