• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PVC vērtnes iestrāde

Pvc vērtnes iestrāde nevaremajā daļā

Cilvēki pasūtot jaunus pvc logus no ražotājiem nereti, lai cena būtu zemāka izvēlas mazāk likt veramās daļas, kas protmas krietni samazina loga kopējo cenu. Kad kādu laiku ir padzīvojuši ar jaunajiem logiem saprot, ka izvēle nav bijusi gluži pareiza. Dzīvokļos ir grūtības logus notīrīt no ārpuses, jo logs nav atverams un no ārpuses tam nevar tikt klāt. Telpas izkārtojums ar mēbelēm un dīvāniem nav savienojams ar loga vērtnes atrašanās vietu un ērtu piekļūšanu pie tās. Ofisiem bieži pārkārtojot telpas un taisot starpsienas vispār pazūt veramais logs un piekļuve tam.
Šo problēmu bez lielām sapēm ir iespējams atrisināt. Jebkura veida vecajos un jaunajos pvc logos un alumīnija logos ir iespējams iestrādāt veramu vērtni nebojājot loga ailes un palodzes. Ir vajadzīgs pasūtīt jaunu salodētu pvc vērtni ar jaunu stikla paketi un furnitūras komplektu. Arī profilu krāsas un furnitūras vēršanās virzienus un veidus iespējams klientam izvēlēties veicot pasūtījuma noformēšanu.
Pieredze rāda, ka Latvijā nereti ir nokomplektēti logi ar vājas kvalitatēs furnitūru, kas biežāk ir jāregulē un kurai biežā lūzt detaļas. Ļoti daudz ir ievesti logi no POLIJAS un TURCIJAS, kuru kvalitatē bieži ir apšaubāma un tiem biežāk jāveic remonts. Bieži ir situācijas, kad klienti zvana Mūsu firmai un grib lai tikai saregulē logus, bet kad meistari ieraudas un logi tiek apskatīti atklājas daudz nepatīkamu lietu ( nepareizi iemontēti logi, vērtņu deformācijas, vāji blīvējumi, švaki logu rokturi, bojāti furnitūras pārvadi) un šādos gadījumos ir jāveic kompleks logu remonts, lai panāktu vēlamo rezultātu un logi kalpotu atkal ilgi.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.