• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Plastmasas durvju un logu lāseņi

Plastmasas durvju un logu lāseņi

   Ūdens lāseņi vairāk ir izplatīti koka logiem, bet tos lieto arī pvc logiem un durvīm. PVC logiem tie domāti, lai pasargātu apkšējo loga blīvējumu no lieka mitruma un putekļiem. Profila līste tiek stiprināta klāt no ārpuses pie vērtnes apkšējā profila uz speciāliem klipšiem.
   Šo līsti var uzstādīt jebukra veida logiem un ir iespējams pasūtīt jebkurā laminācijās krāsu tonī. Ūdens lāseni arī diezgan bieži izmanto ārdurvīm, kurs verās uz telpas iekšpusi, bet šajā gadījumā līste pilda aizsargfunkciju no ūdens, kas stipra lietus laikā var sūkties telpā no sliekšņa apkšējās daļas. Mūsu firma piedāvā profila līstes no REHAU profilu ražotāja.
   Pārsvarā šos ūdens lāseņus pieprasa Mūsu klienti priekš ārdurvīm, kur tie nav rūpnieciski uzstādīti un klients ir jau daudzus gadus mocījies ar mitrumu durvju apkšdaļās, kā rezultātā ir bojāts grīdas segums un apakšējie aiļu stūri.
   Prasīgākiem klientiem arī uzstādām šos ūdens lāseņus jauniem logiem, kurus izgatavojam pēc pasūtījuma. Ūdens lāsenis veic gan funkcionālu darbu gan arī dizainiski labi izskatās un akcentē loga vērtni.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.