• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Misiņa materiāls durvīm

Misiņa materiāls durvīm

   Misiņa māteriālus izvēlas izsmalcināta un arī praktiska stila piekritēji gan privātmājām gan sabiedriskām iestādēm ar lielu noslodzes kustību caur durvīm. Tas veic gan dekoratīvu furnkciju, gan arī tīri tehniski un prakstiki pasargā durvis no bojājumies un lietus iedarbības. Misiņa plāksnes parasti uzstāda durvju apakšpusēs, lai durvis ar kājām ejot nesaskarāpētu un arī lietus, kurš līstot atsitas pret zemi pa tiešo nešpricētos virsū uz logu vērtnes apkšējo daļu un tā nesāku bojāties ātrāk. Nerati šīs plāksnes nāks uzstādīts klientiem, kuriem viņu mājdzīvnieki ir pamatīgi saskrāpējuši durvis, arī šādu risinājumu var izveidot gaumīgi pēc katra klienta vēlmēm un durvju profilējuma.
   Plāksnes iespējams pasūtīt izliekt pēc jebkuras formas vai rasējuma, arī misiņa biezumu iespējams piemeklēt pēc vajadzības un durvju lieluma. Plāksnes durvīm var uzstādīt divos veidos, ar stipras fiksācijas speciālu līmi vai arī ar dažāda veida dekoratīvajām misiņa nagliņā, kuras akcentē plāksni un tās kontūras. Lielāko ties plāksnes tiek uzstādītas tikai koka durvīm gan masīvājām gan arī finierētajām.
   Iespējami pasūtījumi ari ar gravējumies un individuālu frēzējuma formu, lai izceltu durvju individualitāti un varētu realizēt katra klienta vēlmes.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.