• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Logu ventilācija

Logu ventilācija

   Ļoti svarīga lieta logiem ir to ventilācijas iespējas. Lielākā daļ agrāko laiku paneļu dauzstāvu dzīvokļi bija celti un vēdināšana paredzēta, ka tā notiks caur futer koka tipa logiem, kur nebija blīvgumiju un starp vērtnēm un logu bija nelielas spraugas, kur patstāvīgi notika gaisa apmaiņa. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku šos vecos logus ir aizstājuši ar PVC logiem, kuri ir ļoti hermētiski un caur tiem nenotiek nekādas gaisa apmaiņas un tad tik sākās visas lielās problēmas. Sāk pelēt logu ailes, uz stikla apakšējā daļā kondensējas mitrums, telpā veidojas sasmacis gaiss, sāk pelēt drēbes skapjos, u.c. Kā no tā visa izvairīties un nedzīvot sasmakušā un mitrā telpā?
   Viss vienkāršākais veids protams ir patstāvīgi veidināt logus, bet dažkārt cilvēki ir par slinku, lai to darītu, un arī mūsu dzīves saspringtais ritms - no rīta agri ceļamies un vakarā vēlu esam mājās, liedz mums to darīt. Vienīgais un lētākais risinājums ir aprīkot logus ar piespiedu ventilācijas iekārtām, ko var iestrādāt gan Jūsu esošajā pvc logā gan arī pasūtot jaunus logus no ražotāja. Mūsu firma piedāvā VENTAIR firmas logu ventilācijas iekārtu ar pašregulējošu membrānu, kas mainoties mitruma un tempertūrai telpā pat automātsiki regulē gaisa pieplūdi telpā. Tā dod patstāvīgu vienmērīgu gaisa apmaiņu telpā un novērš pelējuma veidošanos un kondensāta parādīšanos uz stikla.
   Šīm visām papildus ventilācijas iekārtām, ko piedāvā daudzi ražotāji arī Mūsu piedāvātajai VENTAIR firmas ir vairāki nelieli mīnusi. Pirmais, tās stipra vēja vai vētras laikā par daudz ļauj ienākt svaigam gaisam un līdz ar to arī vēsumam, jo to manuāla aizvēršana nonodrošina hermetiskumu, tāpēc tās nav ieteicams likt daudzstāvu ēkas pēdējos stāvos un privātmājās, kuras ir klajā un atklātā vietā, bez kokiem tuvumā un blakus ēkām. Otrs, līdz ar ventilācijas iestrādi pasliktinās skaņas izolācija logam, kas ir ļoti svārīga lieta it sevišķi pilsētās, kur ir daudz transporta, ļaužu un deju klubu un bāru izraisītie trokšņi.
   Trešais, tā ievelk telpā caur šauru atveri netikai svaigo gaisu, bet arī putekļus un putekļi nodara kaitējumu logu furnitūrai dēļ kā nereti tiek bojāti logu augšējā pārvada mehānismi, kas ar gadiem sakrājas un furnitūras pārvadiem, jo par to 4 higroster derevotīrīšanu neviens protams netaceras. Ceturais, ja ir ļoti liela temperatūras starpība itsevišķi ziemā starp āra gaisu un iekšējo telpu, teiksim ārā -20 grādi un iekšā +20 grādi, var uz ventilācijas iekšpusē sāk veidoties kondensāts, kas var sākt pilēt uz iekšējās plodzes mazos daudzumos, veidot nelielus ūdens peļķītes.
   Ar to visu negribam teikt, ka ventilācijas nevajadzētu uzstādīt, bet gribam vērts uzmanību, ka jārēķinās ar kādu no blakus efektiem ko esam uzskaitījuši, ko šī ventilācija var izraisīt. Un nav jau teikts, ka visiem šīs blakus parādības veidojas un visiem tās traucē dzīvot, ne būt nē, bet iespēja pastāv un tāpēc tas jāņem vērā pasūtot tās pie firmām, kuras tās uzstāda.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.