• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Logu un durvju vaskošana

Logu un durvju vaskošana

   Koka logus cilvēki parsti izvēlas, kas grib vairāk ko dabiski un dizainiski krāšņāku, protams arī cena šiem logiem ir krietni augstāka nekā pvc logiem. Ļoti savarīgi, lai koka logs mums kalpotu daudzus gadus ir to periodiski kopt. Lielākā daļa cilvēku nemaz nezin, ka koka logus ir periodiski no ārpuses jākop ar krāsas aizsarglīdzekļiem, lai nesāktu bojāties krāsas aizsargslānis. Labs ražotājs saviem klientiem ļoti stingri parasti piesaka, ka logiem ir jāveic šī profilakse, bet nu kurš par to var atcerēties mūsu ikdienas saspringtajā ritmā, un lielāko ties cilvēki aizmirs par šo svarīgo lietu. Kā zināms saules stari katru gadu paliek aizvien iedarbīgāki ne tikai uz mums cilvēkiem, bet arī uz logiem un to apstrādes krāsām un lakām.
   Mūsu kompānija piedāvā apstrādāt logus ar vācu firmas REMMERS krāsu kopšanas līdzekļiem, kas ir paredzēti gan ārdurvīm gan logiem. Šo pasākumu var protams veikt ja logu krāsas stāvoklis vēl salīdzinoši ir ļoti labs un krāsas plēve nekur nelobās nost. Līdzeklis paredzēts gan lakām gan krāsām un nav svarīgi vai tā bijusi uz ūdens bāzes vai acetona. Dabus ieteicams veikt tikai vasaras siltajā periodā, dienā kad nav lietus un, kad gaisa temperatūra ir virs +10 grādiem, tad šis līdzeklis iedarbojas vis labāk.
   Logus apstrādājot ar šo līdzekli klients panāk divas svarīgas lietas Pirmais tas būsu ļoti labu aizsardzību krāsai, kas aizpilda visas mazās krāsas mikroporas ko saule ar laiku izdedzina un izveido vienmērīgu caurspīdīju azsargslāni pa visu profilu. Otrais, tā atsvaidzina vizuāli loga vizuālo skatu, itsevišķi tas ir redzams un tumšākas krāsas logiem, kur starpības ir grandioza. Klienti pat nereti prasa vai Jūs mūsu logus pārkrāsojāt, ka tie tiks labi tagad izskatās?? Viss šis rezultāts ir panākams nemaz netērējot lielus naudas līdzekļus.
   Uzklājot šo līdzekli ir jāievēro noteikti izmantot aizsargcimdus un vaktēt, lai līdzeklis netiek un loga stikla daļām un ārējās palodzes, jo to pēc tam ir ļoti grūti notīrīt no stikla virsmas. Viena daļa klientu izvēlas paši veikt šos apstrādes darbus iegādājoties pie mums šo līdzekli, tad mēs veicam īsu instruktāžu kā to labāk veikt un cik daudz šis līdzekli vajadzīgs iegādāties uz attiecīgo logu daudzumu. Lielāko ties jau klienti vēlas, lai Mūsu meistari veic šos darbus, jo grib lai rezultāts būtu maksimāli labs un logi kalpotu ilgi.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.