• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Logu un durvju drošības mehānismi

Logu un durvju drošības mehānismi

   Mūsdienās, katram dzīvokļa vai privātmājas īpašniekam būtu jāpievērš papildus vērība un drošības aprīkojuma izvēle logu un durvju drošībai, jo tieši logi un durvis ir tās vājākās vietas, pa kurām zagļi var nelūgti ienāk Mūsu telpās. Mūsu pieredze rāda, ka ik gadus zādzību skaits un uzlauzto logu un izsisto stiklu daudzumsko izdara zagļi pieaug aizvien straujāk. Labi aprīkots logs ar papildus drošības elementiem nereti aptur zagli vai arī krietni paildzina viņa iekļūšanas laiku telpā līdz ierodas apsardzes firma.
   Mūsu firma piedāvā daudz un dažādas aizsardzības metodes atkarībā no klienta budžeta un vēlmēm. Dzīvokļos izplatītākā lieta ir slēdzami logu un balkona durvju rokturi un fiksācijas plāksnes. Parasti zinoš zaglis zina vietu logam, kur ir jāieborē vai kura vieta ir jāatspiež, lai logu varētu ātri un bez trokšna ataisīt vaļā no ārpuses. Privātmājām vairāk cilvēki izvēlas logu doršības speciālas furnitūras uzstādīšanu esošajiem logiem kombinācijās ar slēdzamajiem rokturiem.
  Tomēr, lai kā arī nebūtu, diemžēl cilvēki sākotnēji pasūtot logus pie ražotāja, par maz pievērš uzmanību šai lietai, jo tās protams krietni sadārdzina loga cenu un retais to tomērt ir gatavs iegādāties. Lielākoties diemžēl pie Mums cilvēki vēršas jau tad, kad nelaime ir notikusi un zagļi jau ir paviesojušies viņu īpašumā, tikai tad ir gatavi, lai aprīkojam logus un durvis ar drošības elementiem. Tāpēc lūdzu domājiet saulaicīgi par sava īpašuma un mantas drošību un aprīkojiet logus un durvis ar mūsu piedāvātajiem drošības mehānismies, ko varam piedāvāt pēc katra klienta ieskatiem, vēlmēm un finansiālajām iespējām.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.