• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Logu montāža

Ražots Latvijā

LOGU MONTĀŽA

Logu montāžu veicam tikai Mūsu izgatavotajiem REHAU profila logiem, ārdurvīm un bīdāmajām sistēmām. Sakarā ar darba apjomu pieaugumu citu firmu logu uzstādīšanu vairs neveicam. Klientam pasūtot logu montāžu logiem ir iespēja izvēlēties, kādā veidā un ar kādiem materiāliem tiks uzstādīti viņa logi un ārdurvis. Veicam arī sarežģītu konstrukciju bloku montāžu, starpsienu uzstādīšanu ofisiem, lielu bīdāmu sistēmu uzstādīšanu, stiklotu verandu montāžu.

Mūsu meistari strādā ar augstas klases akumulatora instrumentiem, mērinstrumentiem un palīginstrumentiem, kas nodrošina darba precizitāti, efektivitāti,  kvalitāti un protams arī pašu darba prieku strādājot ar labu aprīkojumu. Darbinieki, kuri veic logu montāžu ir izgājuši vajadzīgos montāžas kursus un Mūsu firmas menedžeri katru gadu seko līdz jaunumiem, kas atteicas uz logu uzstādīšanas materiāliem un klientiem tie tiek arī piedāvāti.

Katra loga, durvju veidam un izmēram ir atšķirīga to uzstādīšana, kura būtu jāuztic zinošiem meistariem. Jaunums mūsdienās logus uzstādot tiek lietotas speciālās montāžas difūzās un briestošās lentas, kas aiztur no lieka mitruma ienākšanas telpā un pasargā montāžas putas no bojāšanās saules un lietus iedarbības.

Mūsu montētajai produkcijai  nodrošinām savu operatīvu servisu garantijas laikā un piedāvājam arī pēc garantijas apkopes un servisa darbus visā Latvijas teritorijā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par PVC logu montāžai:

Jānis Riekstiņš

PVC REHAU LOGU RAŽOŠANA UN MONTĀŽAS MENEDŽERIS

+ 317 25604044

Māris Pavārs

PVC REHAU LOGU RAŽOŠANA UN MONTĀŽAS MENEDŽERIS

+371 28164332

Logu montāža

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.