• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Logu durvju furnitūra

Logu durvju furnitūra

   Mūsu logu un durvju produkcijas ražošanā tiek izmantota Eiropā un pasaulē vadošu zīmolu furnitūras. Pārsvarā izmantojam SIGENIJA un ROTO ražotās detaļas, kas savu izturību un komfortu ir pierādījušas daudzu gadu garumā visā pasaulē un ar tām strādā vadošās logu kompānijas Eiropā. Kura no sistēmām ir labākā, šeit starp klientiem, kas sūta pie Mums logus, domas un pieredze mēdz atšķirties.
   Tāpēc ražojot pie Mums pēc noklusējam tiek izmantota SIGNEIJAS furnitūras pēdējais aktuālais modelis TITANS, bet ja klients vēls ROTO, komplektējam tad pēc klienta prasībām. Priekš logu servisa un remonta darbiem Mums ir sava noliktava ar daudzu zīmolu furnitūras detaļām, lai bojātos logus un ārdurvis Mēs varētu saremontēt ļoti operatīvi. Ja Jūsu logiem vai durvīm ir kāda no zemāk minētajām furnitūras sistēmām, Mēs noteikti vārēsim to sataisīt.
   Zīmoli ar kuriem strādājam un, kuru ejošākās detaļas turam uz vietas noliktavā: ROTO, SIGENIJA, KFV, FHUR, REYNAERS, SCHUCO, PONZIO, SAWIO, SAPPA, SABINCO, GU, VORNE, MACO, WINKHAUSE, GEZE, DORMA, HAUTAU, HOPPE, SIMONSWERK, WILKA, GREENTEQ, DR.HAHN, VELUX, FAKRO, WICONA, MEDOS, AGB, ASSA. Logu un durvju furnitūras iespējams papildināt ar dažādiem uzlabojumiem un drošības risinājumiem, sākot ar pavisam vienkāršām lietām kā slēdzamu rokturi, beidzot ar speciālu furnitūru, kas atbilst augstai RC drošības klasei pret ielaušanos.

Jānis Riekstiņš

PVC REHAU LOGU RAŽOŠANA UN MONTĀŽAS MENEDŽERIS

+ 317 25604044

Māris Pavārs

PVC REHAU LOGU RAŽOŠANA UN MONTĀŽAS MENEDŽERIS

+371 28164332

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.