• +371 29361149
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jumta logu remonts

Jumta logu remonts

   Piedāvājam populārāko jumta logu ražotāju FAKRO, VELUX, ROTO, OKPOL, OPILIGHT, ROOFLITE, BRAAS, OKNOPLAST, logu remontu un apkopi. Ne tikai standrata veramajiem logiem, bet arī Jumta logiem nepieciešama lielāka vai mazāka apkope, ja logiem jau ir ap 10 gadiem. Izplatītākās lietas ir sausa furnitūra, kura grūti veras un nepieciešamas to ieeļot, kā arī blīvgumiju maiņa. Blīvgumijām, gribam uzsvērt, ir ļoti liela nozīme jumta logu hermētiskumam un līdz ar to mūsu komfortam un labsajūtai telpā.
   Ļoti bieži izrādās kā Jumta logiem standrata kompelktācijā ir uzstādīta tikai viena blīvgumija un otras nemaz nav. To mēs varam ļoti viegli pārbaudīt atverot logu un paskatosies vērtnes iekšējo malu kur ir uz telpas iekšpusi pa perimetru tur jābūt frēzgropei un blīvējumam priekš gumijas vietas, vai Jums ir šī frēzgrope un blīvējums?? Šis papildus blīvējums uzlabo par 20-25 % siltumefektivitāti gan arī skaņas izolāciju, kas pilsētā ir ļoti svarīgi. 3 FH FAKRO 001 Izplatīta problēma ir arī ūdens sūce caur vērtnes daļu vai pieslēguma daļu pie jumta, dēļ kā telpā notiek ūdens iekļūšana, kas bojā gan logu ailes gan grīdu. Arī šai gadījumā ir iespējams logu remontēt atrodot montāžas kļūdas un tās novēršot.
   Gadiem ejot ir jāpievērš uzmanībā arī Jumta logu pakešu stāvoklim, vai tās nesvīst ciet un vai gar stiklu nesūcas mitrums. Jumta logu ārējam stiklam ir cieši jāpieguļ pie vērtnes, lai neveidotos sūce. Jumta logiem ārējais stikls ir rūdīts lai būtu iztūrīgs pret lietu, vēju un krusu, bet iekšējais stikls TRIPELKS , lai ja netišām kāds izsit, tās lauskas nesavainotu cilvēku, kurš atrodas tieši zem šī loga.
   JAUNUMS ko piedāvājam Jumta logiem ir trīskāršās paketes iestrāda esošjā vecajā jumta logā. Lielai daļai populārāko logu modeļiem to ir iespējams izdarīt. Vai Jūsu esošajam logam to iespējams izdarīt? Lai atbildētu uz šo jautajumu Mūsu speciālistiem ir jānosaka Jūsu loga modelis un ražotājs. Ja logam var veikt šo darbu, tad mēs pasūtam speciālu logu pieslēguma bleķus un jaunu stikla paketi, kad visi materiāli sagādāti, montieri brauc pie Jums veikt darbus. Jaunā pakete būs vismaz trīs reizes siltāka par esošo veco paketi, līdz ar to būs jūtami siltāks telpā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.