• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Insektu sieti

Insektu sieti

   Mūsu klimata zona nav iedomājama ne bez mušām, odiem un bitēm, kas nereti mēdz ielidot pa logu iekšā un traucēt gan ikdienas dzīvi gan nakts mieru. Kā papildus aprīkojumu logiem piedāvājam visa veida insektu sietus, tie var būt gan vienkārši rāmīši, gan nolaižamas un paceļamas kasetes, virināmas balkona durtiņas, bīdāmas durtiņas un arī lepnās plisē garmošu sistēmas. Sietus izgatavojam no Vācu firmas NEHER profilu sistēmas un izmantojam ļoti kvalitatīvu un cauredzamu sietu TRANSPATEC, bet varam peidāvāt arī lētāku sietu ar rupjāku pinumu. Sietu rāmīša profilus iespējams nokrāsot jebkurā tonī no RAL kataloga, līdz ar to varam tos pieskaņot maksimāli Jūsu loga krāsai.
   Pilsētās izplatīta lieta ir rāmīša sieti ar dzīvnieka tīklu. Tos parasti izvēlas cilvēki kam mājas vai dzīvoklī ir dzīvnieki kā piemēram kaķi, kāmīši, jūras cūciņas, papagaiļi, u.c. Uzstādot šada veida īpaši izturīgu sietu Jūsu mājdzīvnieks var droši atrasties pie atvērta loga un nav jāuztraucas par tā izkrišanu vai izmukšanu laukā. Mēs varam piedāvāt dažāda līmeņa un dārdzības sietus, kurus var izvēlēties katrs pēc savām finansiālām iespējām gan vienkāršs pensionārs, gan lepnas privātmājas vai rančo īpašnieks.
   Ar sietiem varam aprīkot gandrīz visa veida logus un durvju konstrukcijas arī ārdurvis. Katra sieta veidam ir jāveic atškīrīgi mērījumi, ko labāk uzticēt Mūsu firmas darbiniekiem. Mūsu pārstāvjiem vienmēr būs līdz visi sieta veida paraugi, ko Jums parādīt un aptaustīt pie tikšanās, lai vieglāk būtu sev izvēlētie tīkamāko.

Insektu sietu durtiņas

Plisē garmoškas sieti

Rāmīša insektu sieti

Ruļļa insektu sieti

Bīdāmie insektu sieti

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.