4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Insektu sieti dažāda veida

 

   x InsektSiet 1 Mūsu klimata zona nav iedomājama ne bez mušām, odiem un bitēm, kas nereti mēdz ielidot pa logu iekšā un traucēt gan ikdienas dzīvi gan nakts mieru. Kā papildus aprīkojumu logiem piedāvājam visa veida insektu sietus, tie var būt gan vienkārši rāmīši, gan nolaižamas un paceļamas kasetes, virināmas balkona durtiņas, bīdāmas durtiņas un arī lepnās plisē garmošu sistēmas. x InsektSiet 2 Sietus izgatavojam no Vācu firmas NEHER profilu sistēmas un izmantojam ļoti kvalitatīvu un cauredzamu sietu TRANSPATEC, bet varam peidāvāt arī lētāku sietu ar rupjāku pinumu. Sietu rāmīša profilus iespējams nokrāsot jebkurā tonī no RAL kataloga, līdz ar to varam tos pieskaņot maksimāli Jūsu loga krāsai.

 

x InsektSiet 3    Pilsētās izplatīta lieta ir rāmīša sieti ar dzīvnieka tīklu. Tos parasti izvēlas cilvēki kam mājas vai dzīvoklī ir dzīvnieki kā piemēram kaķi, kāmīši, jūras cūciņas, papagaiļi, u.c. Uzstādot šada veida īpaši izturīgu sietu Jūsu mājdzīvnieks var droši atrasties pie atvērta loga un nav jāuztraucas par tā izkrišanu vai izmukšanu laukā. x InsektSiet 4 Mēs varam piedāvāt dažāda līmeņa un dārdzības sietus, kurus var izvēlēties katrs pēc savām finansiālām iespējām gan vienkāršs pensionārs, gan lepnas privātmājas vai rančo īpašnieks.

 

x InsektSiet 5    Ar sietiem varam aprīkot gandrīz visa veida logus un durvju konstrukcijas arī ārdurvis. Katra sieta veidam ir jāveic atškīrīgi mērījumi, ko labāk uzticēt Mūsu firmas darbiniekiem. Mūsu pārstāvjiem vienmēr būs līdz visi sieta veida paraugi, ko Jums parādīt un aptaustīt pie tikšanās, lai vieglāk būtu sev izvēlētie tīkamāko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline