• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Holz plus iestrāde koka logiem

Holz plus iestrāde koka logiem

   Mēs piedāvājam ivovatīvu risinājumu, ko ir izstrādājusi vācu firmas BUG, logus apšūt no ārpuses ar alumīnija uzlikām, kas logiem pagarinā kalpošanas mūžu vismaz par 3-4 reizēm. Mēs šo sistēmu esam pielāgojuši un nedaudz uzlabojuši lai darbus varētu veiktu uz vietas objektā. Alumīniju liek virsū no ārpuses uz speciāliem klipšiem, pirmstam protams kokas tiek apstrādāt ar krāsas aizsargkārtu, lai tas neturinātu bojāties. Starp alumīniju un koka daļu paliek sprauga 10mm, kur koks var veidināties un elpot līdz ar to viņš neļauj sāk bojāties logam.
   Kāpēc koka logiem vajadzīgs alumīnijs vai tas nesabojās koka logus, vai koks nepūs? Šie ir jautājumi ko cilvēki nerati uzdod, kad runa iet par alumīnija iestrādi koka logiem. Klienti kuri izvēlas koka logus, saprot to logu vērtību un estētisko pusi, nu ja cilvēks var to atļauties iegādāties viņš ir tikai ieguvējs. Bet arī koka logiem ir savs kalpošanas mūžs, pēc kā ir jāveic to lielāks vai mazāks remonts. Lielākais koka ienaidnieks ir saule, lietus un pēdējos gados arī KRUSAS GRAUDI, kas neatgriezeniski sabojā loga aizsargkārtu un tas sāk bojāties. Ko darīt šādā situācijā?
   Alumīniju iespējams izvēlēties jekurā krāsā no RAL kataloga, tie ir ap 210 krāsu toņi, ko var pieskaņot jebkurai mājai gan koka gan apmetuma kā arī ķieģeļu būvei. Alumīnijs tiek krāsot ar pulverkrāsošanas tehnaloģiju, un tā krāsojuma kvalitāte līdzinās automašīnu krāsas gludumam ar glancētu krāsu. Visi darbi, kas saistīti ar alumīnija iestrādi tiek veikti uz vietas objektā pie klienta, un nav nekas jāved uz ražotni vai jālauž ārā no ailēm. Šādu darbu veicot klients iegūst pilnībā jaunu logu no ārpuses ar gaumīgu profilējumu un viņam tīkamu krāsas toni.
   Šo pakalpojumu mūsu klienti izvēlas katru gadu ar vien vairāk, jo ir sapratuši, ka krāsas kalpošanas mūžs būs no 10-15 gadi, pie nosacījuma ja logi ir uztaisīti ĻOTI kvalitatīvi. Mēs klientam pastāsta visu darba procesu, parāda bildes ar veiktajiem objektiem un ja klients uzstāj aizvedam parādīt logus ojektā kur tie nesen ir taisīti, lai cilvēks redzētu kā tas dzīvē izskatās un iegūtu pārliecību, ka viņš arī vēlas sev to. Šis ir labākais veids kā pasargāt koka logu no bojāšanās, tāpēc jau skandināvi sen somu mājām ražo logus un ārdurvis tikai ar alumīniju no ārpuses, lai nebūtu ar šo problēmu jāsaskarās tik ātri.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.