• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Furnitūras eļļošana

Furnitūras eļļošana

   Logiem un durvīm ir ļoti daudz un dažādu ražotāju firmas furnitūras, visām no tām ir vajadzīga tehniska apkope. Lai mehānismi kalpotu ilgi un tie viegli strādātu, tiem ir jāveic periodiska furnitūras eļļošana, kur tas paredzēts logiem apkopes veicot.
   Pilsētās, kur ir vairāk putekļu un automašīnu izmešu, tas jāveic daudz biežāk, bet ārpus pilsētām retāk. Furnitūras eļļošanu vēlams veikt vismaz reizi pa 3-4 gadiem, var darīt arī biežāk par sliktu tas noteikti nebūs. Telpās, kur ir pastiprināts mitrums, vannasizstabās, baseina telpās, saunās, tās jāveic ir daudz biežāk, atkarībā no mitruma daudzuma, jo pretējā gadījumā furnitūra ļoti ātri var sarūsēt un pārstāt strādāt.
   Mūsu firmas darbinieki izmanto tikai augstas kvalitates smērvielas, eļļas, grafīta smēres no firmas WURTH, kas ir pasaulē vadošais smērvielu ražotājs. Katram furnitūras veidam un modelim ir noteiktas vietas, kur šī eļļošana ir jāveic un kāda smerviela jālieto. Nereti, kad šo eļļošanu veic paši saimnieki, smērvielas nav sapūstas visās vajadzīgajās vietās, kur tas būtu jādara, jo to zina tikai logu servisa speciālisti un līdz ar to nav pietiekami laba efektivitāte no paveiktā darba.
   Mūsu klienti, kas uztic Mums savus logus un tiem apkopes veicam periodiski, to furnitūras kalpošanas mūžs ir daudz ilgāk nekā, tur kur meistari ierodas pirmo riezi un gadus 10-15 logiem izrādās nav darīts itin nekas. Sausa furnitūras strādā daudz grūtāk, līdz ar to lielāka slodze ir uz atsevišķām detaļām un centrālā reduktora pārvada, kā arī pārvadu detaļu sadilšana notiek daudz ātrāk.
   Pārbaudiet cik viegli vai grūti strādā Jūsu logu furnitūra un vai nebūtu laiks tai savlaicīgi veikt detaļu eļļošanu ar Mūsu firmas meistaru labajām smērvielām un pieredzi.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks: Pirmdien-Svētdien: 8.00-20.00

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.