• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Fa 21 ūdens lāseņi logiem

Fa 21 ūdens lāseņi logiem

   Kad Latvijā pēc neatkarības atgūšanas sāka ražot koka pakešu logus, daudzi nepievērsa tiem uzmanību dažādām sīkām papildus detaļām un komplektācijai. Viena no tām un teiksim ļoti svarīgs loga papildus elements, kas logu pasargā no bojāšanās ir tā saucamās FA 21 alumīnija uzlikas uz loga apakšējām horizontālajām nesošajām daļām. Ja Jums ir koka logi, noteikti pārliecināties vai Jums tādas ir uzstādītas.
   Šīs FA 21 uzlikas pasargā no lietus, saules un krusas loga apakšējo detaļu, jo tieši tā visvairāk tiek pakļauta un pirmā sāk bojāties laika gaitā. Klientiem, kuriem Mūsu meistari ir veikuši koka logu apkopes darbus un kuriem jau sākotnēji ir šīs uzlikas, logi ir daudz labākā stāvoklī nekā tiem, kuriem nav bijušas šīs uzlikas. Visiem Mūsu klientiem noteikti, kuriem ir koka logi noteikti Mūsu firmas pārstāvji rekomendē uzstādīts šos papildus elementus saviem logiem.
   Uzlikām ir 4 standarta toņi (sudraba, balts, tumšā bronza un bronza) iespējams ir uzlikas pasūtīt jebkurā speciālā krāsā no RAL kataloga, lai tos varētu dizainiski pieskaņot pie loga krāsas un kopējās ēkas fasādes. Uzilkas tiek dotas krāsot ar pulverkrāsošanas tehnoloģiju, kas dod tām gludu un labu krāsas noturīgumu.
   Uzlikas logiem tiek piezāģētas uz vietas objektā pēc vajadzīgā garuma, un tām galos tiek piestiprināti dekoratīvi gumijas galiņi, kas neļauj saskrāpēt laku, jo alumīnijas saulē nedaudz izplešas un aukstumā saraujas. To piestiprināšanai pie loga tiek izmantoti speciāli klipši, kas iedod nelielu distanci no koka daļas, lai tā varētu elpot un vēdināties. Kad uzlika ir uzstādīta atliek to nosilikonēt ar labu hermētiķi no REMMERS starp stikla daļu un uzliku.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.