• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bojāti logi un durvis

Bojāti logi un durvis

   Ikdienā Mūsu meistari un menidžeri saskaras ar ļoti daudz un dažādām logu un durvju problēmēm, varētu teikt tā, ka maz, kas spēj pārsteigt Mūs, jo esam pieredzējuši ļoti daudz un dažādas situācijas, par ko arī liecina lielais fotogrāfiju skaits, ko esam pievienojuši un tā jau ir maza daļa no visa paveiktā par šiem daudzajiem gadiem.
   Varam teikt, ka spējam piedāvāt palīdzību un veikt darbus gandrīz jebkurā situācijā, kas atteicas uz logu un durvju bojājumiem, ja varam novienties par izmaksām un darba izpildes termiņu ar klientu. Ir situācijas, kad bojājumi ir tik lieli, kad esošo konstrukciju vai detaļu nav jēgas remontēt, tāpēc ka izmaksas ir pārāk lielas un izdevīgāk tad ir uzstādīt jaunu konstrukciju vai detaļu, ko arī Mūsu firma var piedāvāt.
   Ļoti bieži klientu Mums zvana un prasa telefoniski cik maksā attiecīgais darbs, kas viņiem ir nepieciešams. Mūsu sfērā ir ļoti grūti pateikt izmaksas šāda veida darbiem, neapskatot katru situāciju uz vietas objektā un neveicot padziļinātu izpēti, tāpēc arī Mūsu mājas lapā neesam ietvēruši sadaļu vai tabulu ar darba izcenojumiem, jo tie nebūtu objektīvi. Mūsu menedžeri vienmēr piedāvās Jums veikt objekta apsekošanu, lai varētu labāk novērtēt situāciju un darba apjomu, pēc kuras tiek veikta korekta tāmes sastādīšana un nosūtīšana klientam.
   Nereti, kad logu un durvju bojājumu gadījumā klients vēršas pie logu ražotāja, kurš īsti neviec logu remontu, bet tikai izgatavo logus, klientam tiek teikts, ka eošo problēmu vai detaļu salabot nevar un ir jāizgatavo jauns logs vai konstrukcija. Tāpēc iesakām logu un durvju bojājumu gadījumā vērsties pie firmās, kuras tieši nodarbojas ar logu remontu un apkopi. Izvēlieties uzticamu parneri logu un durvju remontdarbos firmu sia MJ LOGI.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.