• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Blīvgumiju iefrēzēšana

Blīvgumiju iefrēzēšana

   Ko darīt ar vecajiem futer koka logiem, vai tos var nosiltīnāt.? Par Vecajiem koka logiem iedomājoties mums katram atmiņā nāk to ikgadēju aplīmēšanu ar skočiem pirms ziemas iestāšanās, kas gan ir darbietilpīgs pasākums gan arī vizuāli nepievilcīgs.
   Mūsu speciālisti ir arī redzējuši kuriozas situācijas, kas samniekam mērs ir pilns un logi pa kuriem nāk vēsums iekšā tiek aizpūsti ar montāžas putām vai piepildītas spraugas ar silikonu. Bet ir arī saprātīgās un efektīvāks risinājums, kam vēl ir vecā tipa futer jeb oderlogi, tiem iespējams stipri uzlabot siltumizoāciju ar blīvgumiju iefrēzēšanu, kas novērstu lieka gaisa, mitruma un vēja plūsmas ienākšanu telpā.
   Mēs piedāvājam divu ražotāju silikona materiāla cilindriskās blīvgumijas DEVENTER un PRIMO. Blīvgumiju iestrādi Mūsu speciālisti brauc veikt uz vietas pie Jums objektā, darbi tiek veikti ar speciāli aprīkotu frēzes aparatūru un tam pieslēgtu klāt putekļu sūcēju, lai mazinātu telpā putekļus, kas neizbēgami darba procesā būs.
   Nestandarta gadījumos izmantojam arī līmējamās blīvgumijas no vācu BlicgumIefrTit3ražotāja SLIEGEL un TESA. Ir situācijas, kad ir liela izmēra konstrukcijas ar dažādām deformācijām un šādos gadījumos nākas pielāgot kādu no papildus blīvējumiem, kas ir Mums pieejami. Ar blīvgumijā var noslitināt principā jebkura veida logus un durvis, ir tikai katrā situācijā jāatrod pareizais risinājums, ko Mūsu meistari objektus apsekojot cenšas izdarīt. Nosiltinot logus ar Mūsdienīgu metodi, Jūs samazināsiet izmaksas par apkuri, iegūsiet lielāku komfortu telpās, uzlabosies skaņas izolācija un samazināsies putekļu daudzums, kas gar visām šķirbām nāca iekšā.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.