• +371 29361149
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ārdurvju rokturi

Ārdurvju rokturi

   Jebkura logu un durvju konstrukcija nav iedomājama, bez roktura ar kuru Mēs varam atvērt un aizvērt konstrukciju. Mūsdienās ir ļoti liela izvēle rokturiem, firmās kas tos ražo un arī attiecīgi cenas, ko katrs izvēlas pēc sava budžeta, varētu tiek arī ka daudzu klientu stila un gaumes lieta ir rokturi, kam tiek pievērsta liela vērība. Mūsu ilgadējais uzticamais pārstāvis Latvijā no kā veicam visa veida rokturu pasūtīšanu ir firma SB UN PARTNERI, kas sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti un zinošiem darbiniekiem. Īpaši koka ārdurvīm klienti pievērš lielu vērtību roktura izvēlē, jo tas akcentē katras privātmājas ārdurvis un piešķir izsmalicinātu stilu.
   Intensīvas noslodzes durvīm, kā piemēram daudzstāvu vai ofisa ēku ārdurvīm, veikaliem, bāriem ir jāuzstāda pastiprināts slodzes un nodiluma rokturi, par kuriem ražotāji parasti aizmirst, jo to cena ir augstāka un līdz ar to produkta kopējā cena pieaug. Aizvien lielāku vērību klienti pasūtot durvju remontu vai arī jaunas durvis pievērš tieši rokturim un tā drošībai. Labam rokturim ir jābūt ar drošības rozeti, kas pasargā durvi no vieglas uzlaušanas.
   Ja rokturim ir liela brīvkustība, vai arī tas stāv sķībi, vajadzētu saulaicīgi izsaukt meistarus, lai veiktu roktura nomaiņu vai arī tā nelielu remontu, savādāk kādu dienu rokturis var palikt Jums rokā un Jūs varat nonākt ļoti nepatīkamā situācijā. Ar laiku noteikti katram rokturim ir jāpievelk ciešāk tā fiksējošās skrūves, ja roktura rozetei ir parādījusies brīvkustība.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemt Bezmaksas piedāvājumu par Jūsu logu remontu:

Mārtiņš Jankovskis

LOGU SERVISA SPECIĀLISTS

+371 29361149

Image

Strādājam ar "Rehau" (vācu kvalitāte) tehnaloģijām

Image

Kontakti

MJ Logi piedāvā: PVC Logu un durvju izgatvošanu, uzstādīšanu un remontu.

+371 29361149

Darba laiks:

Ražošana, pasūtījumu pieņemšana:
Pirmdien - Piektdien: 8.00-17.00

Steidzams logu remonts, stiklu maiņa:
24/7 bez brīvdienām

Saziņas forma

Droši sazinietes ar mums:
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.