4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Trīskāršās paketes iestrāde vecajos koka logos

 

x14TitPic 1    Ne tikai veciem pvc logiem, bet arī vecajiem koka pakešu logiem ir iespējams iestrādāt jaunu ļoti efektīvu trīskāršo stikla paketi esošājā konstrukcijā nemainot rāmi un nebojājot loga ailes. Esošajos koka pakešu logos, kuriem rāmja biezums ir 68mm var iestrādāt trīskāršo paketi ar 36mm kopējo biezumu un uw vērtību 0,6 Ug. x14TitPic 2 Ja uz esošajām vecajām stikla paketēm kondensējas ļoti liels mitruma daudzums, vai arī tā iekšēji svīst ciet un starp stikliem ir viegla dūmaka, tad ieliekot jaunu paketi mēs par 95% uzlabosim esošā situāciju ar mitrumu un siltumu telpā.

 

    x14TitPic 3 Montāža balstās uz to,ka tiek apfrēzēta esošā stikla līste, lai pietiktu vieta jaunai biezākai stikla paketei, vizuāli loga izskats netiek mainīts.

Visu šo stikla pakešu iestrādi mūsu meistari veic pie klienta uz vietas objektā, līdz ar to nav jāņem ārā loga rāmji un jāved tie uz ražotni, tas ir ļoti liels plus un ar to ir mazāk apgrūtinājumi klientam. x14TitPic 4 Tikai laba stikla pakešu izvēle no kvalitatīva ražotāja un pareiza to iestrāde konstrukcijā dos vēlamo rezultātu un siltumu telpā. Koka logiem iestrādājot stikla paketes ir ļoti svarīgi tās akurāti nohermetizēt ar silikona hermētiķi no telpas iekšpuses un ārpuses. Mūsu meistari izmanto tikai labākos silikonus no vācu firmas REMMERS, klientam atliek tikai izvēlēties sev tīkamu krāsas toni. x14TitPic 5 Mēs sadarbojamies ar diviem vadošajiem stikla pakešu ražotājiem Latvijā STIKLA CENTRS un TRANSPERENCE, kas savā ražošanas procesā izmantos kavalitatīvus materiālus un moderanas apstrādes iekārtas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline