4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Misiņa materiāls durvīm

 

x12MisMetDur 1    Misiņa māteriālus izvēlas izsmalcināta un arī praktiska stila piekritēji gan privātmājām gan sabiedriskām iestādēm ar lielu noslodzes kustību caur durvīm. Tas veic gan dekoratīvu furnkciju, gan arī tīri tehniski un
x12MisMetDur 2 prakstiki pasargā durvis no bojājumies un lietus iedarbības. Misiņa plāksnes parasti uzstāda durvju apakšpusēs, lai durvis ar kājām ejot nesaskarāpētu un arī lietus, kurš līstot atsitas pret zemi pa tiešo nešpricētos virsū uz logu vērtnes apkšējo daļu un tā nesāku bojāties ātrāk. Nerati šīs plāksnes nāks uzstādīts klientiem, kuriem viņu mājdzīvnieki ir pamatīgi saskrāpējuši durvis, arī šādu risinājumu var izveidot gaumīgi pēc katra klienta vēlmēm un durvju profilējuma.

  

x12MisMetDur 3   Plāksnes iespējams pasūtīt izliekt pēc jebkuras formas vai rasējuma, arī misiņa biezumu iespējams piemeklēt pēc vajadzības un durvju lieluma. Plāksnes durvīm var uzstādīt divos veidos, ar stipras fiksācijas speciālu līmi vai arī ar dažāda veida dekoratīvajām x12MisMetDur 4 misiņa nagliņā, kuras akcentē plāksni un tās kontūras. Lielāko ties plāksnes tiek uzstādītas tikai koka durvīm gan masīvājām gan arī finierētajām.   Iespējami pasūtījumi ari ar gravējumies un individuālu frēzējuma formu, lai izceltu durvju individualitāti un varētu realizēt katra klienta vēlmes.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline