4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Logu un durvju drošības mehānismi

 

1 s-l300    Mūsdienās, katram dzīvokļa vai privātmājas īpašniekam būtu jāpievērš papildus vērība un drošības aprīkojuma izvēle logu un durvju drošībai, jo tieši logi un durvis ir tās vājākās vietas, pa kurām zagļi var nelūgti ienāk Mūsu telpās. Mūsu pieredze rāda, ka ik gadus zādzību skaits un uzlauzto logu un izsisto stiklu daudzumsko izdara zagļi pieaug aizvien straujāk. 2 Secustik-ContentTechnik1 Labi aprīkots logs ar papildus drošības elementiem nereti aptur zagli vai arī krietni paildzina viņa iekļūšanas laiku telpā līdz ierodas apsardzes firma.

 

 

3 pvc-windows-doors-glasscon-02   Mūsu firma piedāvā daudz un dažādas aizsardzības metodes atkarībā no klienta budžeta un vēlmēm. Dzīvokļos izplatītākā lieta ir slēdzami logu un balkona durvju rokturi un fiksācijas plāksnes. Parasti zinoš zaglis zina vietu logam, kur ir jāieborē vai kura vieta ir jāatspiež, lai logu
4 IMG 6422 varētu ātri un bez trokšna ataisīt vaļā no ārpuses.

   Privātmājām vairāk cilvēki izvēlas logu doršības speciālas furnitūras uzstādīšanu esošajiem logiem kombinācijās ar slēdzamajiem rokturiem.

  Tomērt, lai kā arī nebūtu, diemžēl cilvēki sākotnēji pasūtot logus pie ražotāja, par maz pievērš uzmanību šai lietai, jo tās protams krietni sadārdzina loga cenu un retais to tomērt ir gatavs iegādāties. Lielākoties diemžēl pie Mums cilvēki vēršas jau tad, kad nelaime ir notikusi un zagļi jau ir paviesojušies viņu īpašumā, tikai tad ir gatavi, lai aprīkojam logus un durvis ar drošības elementiem. Tāpēc lūdzu domājiet saulaicīgi par sava īpašuma un mantas drošību un aprīkojiet logus un durvis ar mūsu piedāvātajiem drošības mehānismies, ko varam piedāvāt pēc katra klienta ieskatiem, vēlmēm un finansiālajām iespējām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline