4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Logu blīvgumiju maiņa

 

 1 Qlon blivgumija logiem liela  Blīvgumijas ir katrai logu un durvju konstrukcijai, kura nodrošina veramo un nevaremo daļu hermētiskumu. Tas ir materiāls, kurš laika gaitā nolietojas un no tā ir atkarīgs Mūsu komforts telpā. Ja no loga veramās daļas ir jūtams vēsums vai jūtama ziemā neliela vēja plūsma, tad 90% gadījumos pie vainas būs loga blīvējums. Ir ļoti daudz un dažāda veida blīvējumi un katrai logu konstrukcijai tas ir savādāks.

 

 

2 IMG 7178   Mēs izmantojam daudz un dažādu firmu blīvgumijas: SLIEGEL, DEVENTER, SCHUECO, RAYENERS, PRIMO, REHAU, VEKA, KBE, TESA, VELUX, u.c. Mūsu firmas noliktavā ir vairāk nekā 140 blīvgumiju veidu, ko turam uz vietas un katru gadu to klāsts tiek papildināts, lai Mēs varētu piedāvāt ātru un kvalitatīvu servisu. Diemžēl blīvgumijas atsevišķi netirgojam, bet tikai piedāvājam tās kopā ar to kvalitatīvu un pareizu uzstādīšanu.

 

3 Q-lon  9646 PVC    Mūsu pieredze rāda, ka nekvalitatīviem logiem blīvgumijas jau tiek mainītas pēc 3-6 gadiem, bet kvalitatīviem logiem tikai pēc 10-14 gadiem. Plastikāta logiem piedāvājam jaunā tipa blīvgumijas ar silto puleuretāna putu pildījumu no vācu firmas SLIEGEL, kas dod labāku siltuma izolāciju un krietni uzlabo arī skaņas izolāciju pilsētā. Blīvgumijas ir jāpiemeklē katram logam individuāli pēc profila ražotāja un detaļu deformācijas lieluma, kura katram logam laika gaitā diemžēl parādās.

 

  4 784206 VZ     Jāsaka, ka Latvijā cilvēki vēl ar vien izvēlas lētus, līdz ar to nekvalitatīvus logus, kā rezultātā ir nepamierināti ar to kvalitati un vēsumu telpā. Ļoti bieži nākas redzēt kad klienti palstikāta pakešu logus uz ziemu līmē ciet ar skočiem, vai tas nav apsurds. Nopērkot lētus logus no vājas kvalitates materiāliem, klients pēc tam maksās dārgi par tā remontu un tikai tajā brīdī saprot, ka ir izdarījis kļūdu pasūtot lētus logus no Polijas, vai vājas kvalitātes pie vietējā ražotāja. Negribam saukt firmu nosaukumus Latvijā, tādas ir vairākas un ne uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, kad ir situācijas, ka klienti jau pieprasa blīvējumu maiņu 1-2 gadus veciem logiem, jo ražotājs vai logu piegādātājs atsaka garantiju, aizbildinoties ar virkni dažādiem neobjektīviem iemesliem.

 

5 Deventer blīvgumijas     Lai pareizi novērtētu blīvgumiju stāvokli un to vai tās ir jāmaina un kāda veida būtu piemērotas remontam, Mūsu firmas pārstāvjiem ir jābrauc pie klienta un jānovērtē loga kopējais stāvoklis un profils no kā tas ir izgatavots. Uzticiet blīvgumiju maiņu Mūsu firmas pārstāvjiem un Mūsu meistari noblīvēs Jūsu logus ar labāko blīvējumu, kāds Jūsu logiem būs piemērots. Kā Mēs sakām Mūsu klientiem, nevajag baidīties šos darbus darīt ziemā, jo tad viss labāk ir konstatēt blīvējumu stāvokli un klients uz reiz nākamajā dienā pēc darbu paveikšanas var pārliecināties par Mūsu firmas darba rezultātu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline