4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Fa 21 ūdens lāseņi logiem

 

0a1 foto 2    Kad Latvijā pēc neatkarības atgūšanas sāka ražot koka pakešu logus, daudzi nepievērsa tiem uzmanību dažādām sīkām papildus detaļām un komplektācijai. Viena no tām un teiksim ļoti svarīgs loga papildus elements, kas logu pasargā no bojāšanās ir tā saucamās FA 21 alumīnija uzlikas uz loga apakšējām horizontālajām nesošajām daļām. Ja Jums ir koka logi, noteikti pārliecināties vai Jums tādas ir uzstādītas.

 

  0a2 P7080020   Šīs FA 21 uzlikas pasargā no lietus, saules un krusas loga apakšējo detaļu, jo tieši tā visvairāk tiek pakļauta un pirmā sāk bojāties laika gaitā. Klientiem, kuriem Mūsu meistari ir veikuši koka logu apkopes darbus un kuriem jau sākotnēji ir šīs uzlikas, logi ir daudz labākā stāvoklī nekā tiem, kuriem nav bijušas šīs uzlikas. Visiem Mūsu klientiem noteikti, kuriem ir koka logi noteikti Mūsu firmas pārstāvji rekomendē uzstādīts šos papildus elementus saviem logiem.

0a3 IMG 2437    Uzlikām ir 4 standarta toņi (sudraba, balts, tumšā bronza un bronza) iespējams ir uzlikas pasūtīt jebkurā speciālā krāsā no RAL kataloga, lai tos varētu dizainiski 0a4 PA150037 pieskaņot pie loga krāsas un kopējās ēkas fasādes. Uzilkas tiek dotas krāsot ar pulverkrāsošanas tehnoloģiju, kas dod tām gludu un labu krāsas noturīgumu.

 

   Uzlikas logiem tiek piezāģētas uz vietas objektā pēc vajadzīgā garuma, un tām galos tiek piestiprināti dekoratīvi gumijas galiņi, kas neļauj saskrāpēt laku, jo alumīnijas saulē nedaudz izplešas un aukstumā saraujas. To piestiprināšanai pie loga tiek izmantoti speciāli klipši, kas iedod nelielu distanci no koka daļas, lai tā varētu elpot un vēdināties. Kad uzlika ir uzstādīta atliek to nosilikonēt ar labu hermētiķi no REMMERS starp stikla daļu un uzliku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline