4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Durvju aizvērēji

 

1  IMG 3074    Kārtīgai mūsdienu ārdurvij, kas ir energo efektīva un līdz ar to smaga svara ziņā ir ļoti svarīgi, lai tā būtu nokoplektēta ar labas firmas durvju aizvērēju. Latvijā izpaltītāko aizvērēju trīnieks ir firmas GEZE, DORMA UN GU. Kāpēc vispār vajadzīga tāds aizvērējs? Aizvērējs pilda vairākas funkcijas. Pirmām kārtām pasargā durvju eņģes no tā ka durvju vērtne caurvējā vai stipra vēja laikā tiek parautas vāļā un atsitoties pret durvju aili tiek bojātas eņģes. 2 IMG 4576 Otrkārt durvis vienmēr būs ciet tās nepaliks pusatvērtas itsevišķi ja tās tiek bieži izmantotas un vēl vairāk savarīgi ja tās ir publiskās vietās kā veikali, kafeinīcas, restorāni, u.c. Treškārt durvis vienmēr aizstaisīsies ciet klusi un bez sitiena, līdz ar to tiek saudzēti arī durvju mehānismi un rokturis.

 

   Mūsdienās aizvērēji ir ļoti daudz un dažādu veidu un ar dažādu komplektāciju. Slimnīcās un lielveikalos ir automātiskie durvju aizvērēji, kas ar elektornikas un sensoru palīdzību atver bīdāmās sānu durvis. Privātmāju un mazo veikalu un kafeinīcu segmentā ir standarta mazie atsperaizvērēji bez elektronikas. Ofisu starptelpu stikla durvīm ir grīdā iebūvējamie aizvērēji.

 

3 P5270027    Arī durvju aizvērējiem ir savs kalpošanas mūžs un tiem pie lielākas noslodzes vajadzīga periodiska apkope un regulēšana. Novērtējot aizvērēja stāvokli ir jāpievērš uzmanība vairākām būtiskām lietām : vai nav sākusi veidoties kautkur eļļas sūce, stiprinājuma skrūvēm nedrīkst būt brīvkustības, aizvērējam jādarbojas vienmērīgi un bez stipriem sitieniem. Šīm lietām ir periodiski jāseko līdz ja savādāk var tikt neatgriezeniski bojāts pats aizvērēja mehānisms un ārī durvju profils.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline