4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Bojāti logi un durvis

 

piec tit Pic 1     Ikdienā Mūsu meistari un menidžeri saskaras ar ļoti daudz un dažādām logu un durvju problēmēm, varētu teikt tā, ka maz, kas spēj pārsteigt Mūs, jo esam pieredzējuši ļoti daudz un dažādas situācijas, par ko arī liecina lielais fotogrāfiju skaits, ko esam pievienojuši un tā jau  ir maza daļa no visa paveiktā par šiem daudzajiem gadiem.

 

piec tit Pic 2    Varam teikt, ka spējam piedāvāt palīdzību un veikt darbus gandrīz jebkurā situācijā, kas atteicas uz logu un durvju bojājumiem, ja varam novienties par izmaksām un darba izpildes termiņu ar klientu. Ir situācijas, kad bojājumi ir tik lieli, kad esošo konstrukciju vai detaļu nav jēgas remontēt, tāpēc ka izmaksas ir pārāk lielas un izdevīgāk tad ir uzstādīt jaunu konstrukciju vai detaļu, ko arī Mūsu firma var piedāvāt. Ļoti bieži klientu Mums piec tit Pic 3 zvana un prasa telefoniski cik maksā attiecīgais darbs, kas viņiem ir nepieciešams. Mūsu sfērē ir ļoti grūti pateikt izmaksas šāda veida darbiem, neapskatot katru situāciju uz vietas objektā un neveicot padziļinātu izpēti, tāpēc arī Mūsu mājas lapā neesam ietvēruši sadaļu vai tabulu ar darba izcenojumiem, jo tie nebūtu objektīvi.  Mūsu menidžeri vienmēr piedāvās Jums veikt objekta apsekošanu, lai varētu labāk novērtēt situāciju un darba apjomu, pēc kuras tiek veikta korekta tāmes sastādīšana un nosūtīšana klientam.

 

  piec tit Pic 4   Nereti, kad logu un durvju bojājumu gadījumā klients vēršas pie logu ražotāja, kurš īsti neviec logu remontu, bet tikai izgatavo logus, klientam tiek teikts, ka eošo problēmu vai detaļu salabot nevar un ir jāizgatavo jauns logs vai konstrukcija. Tāpēc iesakām logu un durvju bojājumu gadījumā vērsties pie firmās, kuras tieši nodarbojas ar logu remontu un apkopi. Izvēlieties uzticamu parneri logu un durvju remontdarbos firmu sia MJ LOGI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline