4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Blīvgumiju iefrēzēšana

 

BlicgumIefrTit1

   Ko darīt ar vecajiem futer koka logiem, vai tos var nosiltīnāt.? Par Vecajiem koka logiem iedomājoties mums katram atmiņā nāk to ikgadēju aplīmēšanu ar skočiem pirms ziemas iestāšanās, kas gan ir darbietilpīgs pasākums gan arī vizuāli nepievilcīgs. BlicgumIefrTit1 Mūsu speciālisti ir arī redzējuši kuriozas situācijas, kas samniekam mērs ir pilns un logi pa kuriem nāk vēsums iekšā tiek aizpūsti ar montāžas putām vai piepildītas spraugas ar silikonu. Bet ir arī saprātīgās un efektīvāks risinājums, kam vēl ir vecā tipa futer jeb oderlogi, tiem iespējams stipri uzlabot siltumizoāciju ar blīvgumiju iefrēzēšanu, kas novērstu lieka gaisa, mitruma un vēja plūsmas ienākšanu telpā. Mēs piedāvājam divu ražotāju silikona materiāla cilindriskās blīvgumijas BlicgumIefrTit2 DEVENTER un PRIMO. Blīvgumiju iestrādi Mūsu speciālisti brauc veikt uz vietas pie Jums objektā, darbi tiek veikti ar speciāli aprīkotu frēzes aparatūru un tam pieslēgtu klāt putekļu sūcēju, lai mazinātu telpā putekļus, kas neizbēgami darba procesā būs.

 

   Nestandarta gadījumos izmantojam arī līmējāmās blīvgumijas no vācu BlicgumIefrTit3 ražotāja SLIEGEL un TESA. Ir situācijas, kad ir liela izmēra konstrukcijas ar dažādām deformācijām un šādos gadījumos nākas pielāgot kādu no papildus blīvējumiem, kas ir Mums pieejami. Ar blīvgumijā var noslitināt principā jebkura veida logus un durvis, ir tikai katrā situācijā jāatrod pareizais risinājums, ko Mūsu meistari objektus apsekojot cenšas izdarīt.

 

    Nosiltinot logus ar Mūsdienīgu metodi, Jūs samazināsiet izmaksas par apkuri, iegūsiet lielāku komfortu telpās, uzlabosies skaņas izolācija un samazināsies putekļu daudzums, kas gar visām šķirbām nāca iekšā.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline