4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Ārdurvju rokturi

 

1 IMG 2804    Jebkura logu un durvju konstrukcija nav iedomājama, bez roktura ar kuru Mēs varam atvērt un aizvērt konstrukciju. Mūsdienās ir ļoti liela izvēle rokturiem, firmās kas tos ražo un arī attiecīgi cenas, ko katrs izvēlas pēc sava budžeta, varētu tiek arī ka daudzu klientu stila un gaumes lieta ir rokturi, kam tiek pievērsta liela vērība. Mūsu ilgadējais uzticamais pārstāvis 2 IMG 2924 Latvijā no kā veicam visa veida rokturu pasūtīšanu ir firma SB UN PARTNERI, kas sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti un zinošiem darbiniekiem. Īpaši koka ārdurvīm klienti pievērš lielu vērtību roktura izvēlē, jo tas akcentē katras privātmājas ārdurvis un piešķir izsmalicinātu stilu.

 

3 IMG 2912    Intensīvas noslodzes durvīm, kā piemēram daudzstāvu vai ofisa ēku ārdurvīm, veikaliem, bāriem ir jāuzstāda pastiprināts slodzes un nodiluma rokturi, par kuriem ražotāji parasti aizmirst, jo to cena ir augstāka un līdz ar to produkta kopējā cena pieaug. Aizvien lielāku vērību klienti pasūtot durvju remontu vai arī jaunas durvis pievērš tieši rokturim un tā drošībai. 4 IMG 3306 Labam rokturim ir jābūt ar drošības rozeti, kas pasargā durvi no vieglas uzlaušanas.

 

Ja rokturim ir liela brīvkustība, vai arī tas stāv sķībi, vajadzētu saulaicīgi izsaukt meistarus, lai veiktu roktura nomaiņu vai arī tā nelielu remontu, savādāk kādu dienu rokturis var palikt Jums rokā un Jūs varat nonākt ļoti nepatīkamā situācijā. Ar laiku noteikti katram rokturim ir jāpievelk ciešāk tā fiksējošās skrūves, ja roktura rozetei ir parādījusies brīvkustība.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline