4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Termogrāfija

 

Termo_1
Termo_2
Termo_3
Termo_4
Termo_5
Termo_6
Termo_7
Termo_10
Termo_11
Termo_8
Termo_9
01/11 
start stop bwd fwd

 

1 IR 1379    No nākamā gada sāksim piedāvāt Mūsu klientiem TERMOGRĀFIJAS pakalopjums logiem un durvīm. Ir lietas, ko logiem un durvīm ir iespējams pārbaudīt bez termogrāfa palīdzības, lai noteiktu siltuma zuduma vietas, kuras parasti ir logu blīvējumi, konstrukciju savienojumi, bet noteikt cik kvalitatīvi logs ir iemontēts, vai ir sapūstas pietiekami daudz montāžas 2 thermo-6 putas un vai logu ailes ir noslitinātas, to parbaudīt nebojājot loga iestrādi var tikai veicot TERMOGRĀFIJU. Varēsim arī veikt visas ēkas pilnu sienu un jumta daļas siltuma zudumu novērtējumu un vājo vietu atrašanu pa kurām mājā ienāk vēsums.

 

3 index   Termogrāfija ir metode, ar kuras palīdzību iespējams noteikt objektu virsmas temperatūras sadalījumu, pārveidojot objektu izstaroto infrasarkano starojumu krāsu attēlā jeb termogrammā.
4 thermo-8 Termogrāfiskā analīze var dot ēkas vai logu kvalitatīvu novērtējumu, pati metode ir balstīta uz ķermeņu ( logu un sienu) izstarotā infrasarkanā starojuma mērījumiem. Termogrāfiju vēlams veikt gada vēsajā periodā, kad sākas apkures sezona un ir lielāka temperatūras starpība starp iekšu un āru. Privātmājām varēsim veikt termogrāfiju pirms darbu veikšanas un pēc darbu veikšanas, kas viss labāk klientam parādīs darba rezultātu, salīdzinājumu un ieguvumu attiecīgo darbu paveicot.

 

Termogrāfijas pakalpojums vēlams pieteikt savlaicīgi, jo ziemas periodā pēc tiem ir liels pieprasījums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.