4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Steidzama pakešu maiņa

 

steidz pak main 106    Piedāvājam steidzmu stikla pakešu nomērīšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu. Ja ir situācija, kad ir vajadzīgs nekavējoties uzstādīt izsistu paketi veikalam vai piemēram apzagtam dzīvoklim vai arī ziemas laikā gadījies izsist stiklu dzīvoklim vai pirvātmājai vai arī Jumta logam un negribas salt, varam darbus veikt dienas laikā un stikls Jums būs ielikts ar garantiju.

 

steidz pak main 58    Ļoti bieži mūs izvēlas veikali, kafeinīcas, benzīntanki, kā arī ēku apsaimniekotāji, jo viņi zina ka mēs savu solīto izdaram, un paketes dienas laikā būs uzstādītas. Negriba lielīties, bet ātrākā stikla uzstādīšana Rīgas robežās ir bijusi 4 h laikā, tas ir mūsu rekords.

Ir gadījumi,kad ir vajadzīgs specifisks stikls, kas uz vietas nav, tad mēs varam piedāvāt uzstādīt pagaidu materiālu izsistās paketes vietā, kāmēr tiks piegādāts vajadzīgais materiāls.

 

steidz pak main 93    Viss kas Jums ir jādara ir pēc iespējas ātrāk ar Mums jāsazinās, lai mūsu menidžeri varam saskaņot darba izmaksas un montieru komanda nekavējoties sākt darba izpildi. steidz pak main 54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline