4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Pvc vērtnes iestrāde nevaremajā daļā

 

10PvcVertIet 3    Cilvēki pasūtot jaunus pvc logus no ražotājiem nereti, lai cena būtu zemāka izvēlas mazāk likt veramās daļas, kas protmas krietni samazina loga kopējo cenu. Kad kādu laiku ir padzīvojuši ar jaunajiem logiem saprot, ka izvēle nav bijusi gluži pareiza. Dzīvokļos ir grūtības logus notīrīt no ārpuses, jo logs nav atverams un no ārpuses tam nevar tikt klāt. Telpas izkārtojums ar mēbelēm un dīvāniem nav savienojams ar loga vērtnes atrašanās vietu un ērtu piekļūšanu pie tās. Ofisiem bieži pārkārtojot telpas un taisot starpsienas vispār pazūt veramais logs un piekļuve tam.

 

   10PvcVertIet 2 Šo problēmu bez lielām sapēm ir iespējams atrisināt. Jebkura veida vecajos un jaunajos pvc logos un alumīnija logos ir iespējams iestrādāt veramu vērtni nebojājot loga ailes un palodzes. Ir vajadzīgs pasūtīt jaunu salodētu pvc vērtni ar jaunu stikla paketi un furnitūras komplektu. Arī profilu krāsas un furnitūras vēršanās virzienus un veidus iespējams klientam izvēlēties veicot pasūtījuma noformēšanu.

 

10PvcVertIet 3    Logiem, kuri atrodas augstu no zemes un tiem ir grūti tikt klāt tiem iestrādājot papildus veramās daļas ties iespējams aprīkot ar papildus speciālu furnitūru, ko ar manuālu rokas vadību iespējams atvērt no ērta augstuma vai arī aprīkot logus ar elektorinski atveramiem motoriem ērtākai un vieglākai to lietošanai.

 

   Veramu daļu iespējams iestrādāt arī koka logos, bet tas ir ļoti sarežģīts un dārgs pasākums un ne visos koka logos to var izdarīt. Šādā gadījumā lētāk tomērt būtu likt jaunu logu, ja tas ir iespējams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline