4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Logu rokturi

 

1 IMG 6318      Ikdienas logu remontdarbos, bieži nākas saskarties, ka īpaši tieši PVC logiem ir uzlikti vājas kvalitātes logu rokturi, kam nav metāliska pildījuma un ir tikai plastikāta plastmasas pildījums, kurai diezgan ātri parādās mikro plaisas, kura ātrāk dzeltē un līdz ar to arī salūzt rezultātā. Pasūtot logus pie ražotāja, noteikti vajadzētu noskaidrot par 2 IMG 0925 rokturiem no kāda ražotāja tie būs un vai tiem ir metālisks pildījums. Nereti pie vainas, kāpēc logs labi nedarbojas ir tieši logu rokturi, kuri ir salūzuši vai sadiluši. Mūsu firmas pārstāvji logiem piedāvā SIGENIJAS un ROTO firmas logu rokturus, kurus Mēs rekomendējam Mūsu klientiem. Mūsu uzticamais logu rokturu pārstāvis Latvijā ir firma SB un PARTNERI kā arī VBH, ar kuriem sadarbība notiek jau daudzus gadus.

 

  3 IMG 0172   Uz vietas noliktāvā turma vairāku veidu rokturus gan alumīnija, koka gan arī palstikāta logiem. Mūdienās logu rokturi pieejami daudz un dažādās krāsās un dizaina izpildījumos. Ejošākie rokturi Mums vienmēr būs uz vietas un Mūsu meistari varēs Jums tos uzstādīt maksimāli īsā laikā.

 

4 IMG 1350    Logu rokturi pieejami arī ar papildus drošības funkcijām, slēdzami, ar pogu un secustik, ko parasti izvēlas dzīvokļu īpašnieki 1 un 2 stāvā dzīvojošie. Mums piedāvājumā pieejami dažāda segmenta un dārdzības logu rotkuri, lai katrs klients varētu izvēlēties pēc sava budžeta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline