4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

Logu restaurācija un krāsošana

 

x16LRUK TIT 1    Viena no koka logu vājajām vietām ir to krāsas vai lakas pārklājums, kas ar laiku saules un lietus ietekmē tiek neatgriezeniski bojāts. Mūsu pieredze Latvijā rāda, ka nekvalitatīvi uztaisīti logi jau ir jāpārkrāso pēc 5-10 gadiem, bet kvalitatīvi logi aptuveni 13-20 gadu robežās. x16LRUK TIT 2 Logiem ļoti savarīgi, lai ārpusē būtu uzklāta noteikti ūdens bāzes krāsa ar sedzošās sistēmas pārklājumu, kuru pigments ir daudz noturīgāks par laku. Ļoti lielu kļūdu izdara tie cilvēki, kuri pasūtā jaunus koka logus un izvēlas, lai ārpuse tiem tiktu lakota, lakas kalpošanas mūžs ir daudz mazāks par krāsas kalpošanas mūžu.

 

 

x16LRUK TIT 3    Mūsu firma veicot logu remontdarbus izvēlas tikai kvalitatīvākās krāsas un lakas no labākā ražotāja firmas REMMERS, ar ko strādā visi vadošie ražotāji Latvijā un Eiropā. Nereti Mēs savus klientus nosūtam vizīte uz šo pārstāvniecību Latvijā, lai saskaņotu krāsas un toņa izvēli saviem logiem, un cilvēks gūtu lielāku pārliecību par šī produkta kvalitāti. x16LRUK TIT 4 Ļoti svarīgi ir arī pareizi ievērot krāsas uzklāšanas tehnoloģiju un visus etapus, kas jāveic, lai būtu tā labāka saķere un tā nesāktu ātri lobīties nost.

 

x16LRUK TIT 5    Logu restaurāciju veicam gan ar pulverizātora metodi gan krāsojot ar otām. Kvalitāti var iegūt līdzvērtīgu ar abām metodēm, ļoti bieži ir tā, ka laika apstākļi neļauj uz vietas objektā izmantot krāsošanu ar pulverizātoru. Restaurācijas procesā vecā krāsa logam tiek pilnībā slīpēta nost, tad mitrināta ar ūdeni, tad gruntēta, tad šuvotas šuves logiem un beigās uzklātas vairākas kārtas ar krāsu. Katrā no apstrādes etapiem tiek veikta virsmas starpslīpēšana un bojāto vietu piešpaktelēšanas. Arī pēc logu restaurācijas tiek iestrādāts jauns silikons starp krāsoto detaļu un stikla daļu. Ja detaļas ir bojāts smagāk, veicam arī to protizēšanu, bet pirms šāda veida darbiem ir jānovērtē logu kopējais tehniskais stāvoklis vai ir vērts un kādas būs izmaksas šāda veida darbiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline