4

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: +371-29361149

+371-25722631

   
 

Par mums:

  Mūsu uzņēmums  ir nodibināts ar mērķi veikt Jūsu esošo uzstādīto logu un durvju apkopi un remontdarbus. Kā daudzas citas lietas arī logs un durvis gadiem ejot nolietojas un ir nepieciešams veikt apkopi, lai tās pilnvērtīgi pildītu savu funkciju. Lai Jums nebūtu jālauza galva un jāmeklē, kas to kvalitatīvi un ātri var izdarīt, esam gatavi palīdzēt. Viss, kas jums jādara ,ir jāpiezvana Mums , un Mēs savedīsim kārtībā Jūsu logus un durvis.

  Mūsdienās aizvien lielāka loma tiek uzsvērta energo efektīvām lietām. To var arī attiecināt uz logu nosiltināšanu ar energo efektīvām paketēm un blīvējumiem, kas ļaus Jums ilgtermiņā ietaupīt un apkures izmaksām un paaugstina dzīves komfortu. Ne vienmēr vecais logs ir jāmaina uz jaunu logu, visdrīzāk Mūsu firma to var savest atkal darba kārtībā.

  Piedāvājam praktiski visu, kas saistīts ar logu remontu, apkopi un modernizāciju, tai skaitā : Stikla pakešu maiņu, logu regulēšanu, blīvējumu maiņu, furnitūra maiņu, logu hermetizāciju, insektu sietu uzstādīšanu, drošības furnitūras iestrāde, Holz plus alumīniju uzstādīšanu, logu restaurāciju, verama loga iestrāde neveramā logā, nestandarta risinājumi, u.c.

  SIA MjLogi jau vairākus gadus sadarbojas ar daudziem namīpašuma apsaimniekotājiem un logu ražotāju firmām visā Latvijā, kā arī reģionos. Vienmēr cenšamies atrast kompromisu pēc klienta iespējām gan materiālu izvēlē gan cenu izmaksās. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu klientu loks ar katru gadu tikai pieaug, tas viss pateicoties mūsu kvalitātei un abpusēji veiksmīgai sadarbībai ar klientu.

  Mūsu klients ir jebkurš Latvijas vai ārvalstu pilsonis, jo problēmas ar logiem skar visus cilvēkus laika gaitā un Mēs pat teiktu tā, ka no tām pat nevar izvairīties. 

Mūsu mājas lapā visus piedāvātos pakalpojumus un furnitūras lietas centāmies aprakstīt veiglā saprotamā valodā bez kādiem saržģītiem grafikiem, lielām tabulām un gariem, tekstiem ar nesaprotamiem un svešiem vārdiem iekdienas pakalpojuma vai preces patērētajam. Daudzas lietas un defektus centāmies parādīt un atspoguļoto bildēs, lai vizuāli būtu skaidrs kādas situācijas Mūsu komanda ir spējīga atrisināt un saremontēt.

    Ceram, ka ikviens Mūsu mājas lapas apmeklētājas būs atradis sev noderīgu informāciju vai pakalpojuma veidu, kas tuvā vai tālāka laika posmā varētu noderēt un ko Mūsu kompānija MJ LOGI varētu Jums sniegt. Ja, tomērt, neesiet adraduši sev intresējošu jautājumu vai problēmas risinājuma aprakstu , lūgus rakstīt Mums uz e pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., centīsimies Jums atbildēt maskimāli īsā laikā.

  Firmas pieredze šajos darbos vairāk kā 12 gadi. Darbs ar augstu kvalitāti un kvalitatīviem materiāliem. Pēc mūsu meistara vizītes pie Jums mājās vai dzīvoklī , Jums tiks piedāvāts attiecīgi labākais un efektīvākais risinājums problēmas novēršanai.

UZ TIKŠANOS PIE JUMS.......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2007-2018 MjLogi.

icon-hotline